NOWOCZESNY, NATURALNY I CIEPŁY DOM CAŁOROCZNY W 10 TYGODNI!

Szukasz niezależności od rodziców, teściowej, wynajmu? Potrzebujesz nowoczesnego biura dla swojej firmy? A może po prostu chcesz stworzyć oazę spokoju na swojej działce letniskowej? Niezależnie od tego, który powód Tobą kieruje - spełnimy to marzenie! Nowoczesna technologia, wiele konfiguracji, solidność - to tylko kilka cech naszych mobilnych domów modułowych. A jeżeli jeszcze trzeba Cię przekonywać, dodamy, że czas realizacji inwestycji to maksymalnie 10 tygodni, a cena pozytywnie zaskakuje. Poznaj nas i pozwól odmienić swoje życie!

Icon1

Solidna konstrukcja


Zrealizowaliśmy wiele projektów i pracujemy ze sprawdzonymi fachowcami. To procentuje wysoką jakością naszych domów.

Icon2

Szybka realizacja


Nowoczesna technologia to także znaczne przyspieszenie realizacji inwestycji. Nasz domek postawimy u Ciebie w 10 tygodni!

Icon3

Wiele konfiguracji


Większy lub mniejszy metraż, inny rozkład pomieszczeń, zadaszony taras? Jeszcze jakieś pomysły? Z nami dogadasz się bez problemu.

Icon4

Możliwość transportu


Transport domu to niełatwa sprawa, ale z nami nie musisz się o to martwić. Dysponujemy sprzętem i załogą. Dowieziemy twoje marzenia!

Zobacz prezentację naszej realizacji!

Na filmie zobaczysz jeden z naszych domków. Materiał powstał chwilę przed wyjazdem gotowej realizacji do naszego klienta. Poznaj także najważniejsze cechy tej inwestycji:

- metraż: 34 m² (dopuszczalny bez pozwolenia na budowę)
- solidna i gruba izolacja cieplna
- pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym, sypialna, łazienka
- podłogowe ogrzewanie elektryczne
- norweski styl: kolory dominujące we wnętrzu to biel i szarość
- jasne wnętrza, dużo okien
- nowoczesne wyposażenie: podświetlenia LED, sterowanie temperaturą ogrzewania, zmywarka, płyta indukcyjna, lodówka, piekarnik